Ring Pass Delft
Trainingsrooster
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 17:00 KNOTZ Trainingsgroep R'burg - CD
17:00 - 18:00 Jongste Jeugd Trainingsgroep Rabo
17:00 - 18:00 Jongste Jeugd Trainingsgroep DSW
20:30 - 22:00 Heren 1 Bastiaan Ophof
Mark van Lambaart
R'burg
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 17:00 KNOTZ Trainingsgroep R'burg - CD
19:30 - 21:00 Dames 06 Raoul Vrins Rabo - AB
19:30 - 21:00 Dames 08 Lu Holtzapffel Rabo - CD DJ8
19:30 - 21:00 Heren 1 Bastiaan Ophof
Mark van Lambaart
John Klijsen
R'burg
21:00 - 22:30 Dames 01 Martijn Akkermans
Mark van Lambaart
DSW
21:00 - 22:30 Dames 02 John Klijsen R'burg - AB
21:00 - 22:30 Dames 03 Jan Paul Arts R'burg - CD
21:00 - 22:30 Heren 2 Rabo - AB
21:00 - 22:30 Heren 8 Trainen zelf Rabo - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep R'burg
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep Rabo
16:30 - 18:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep DSW
19:00 - 20:30 Heren 4 Wouter Schenk Rabo - CD
19:30 - 21:00 Dames 01 Kasper van Adrichem
Martijn Akkermans
R'burg
19:30 - 21:00 Dames 05 Bernhard Thieme Rabo - AB
21:00 - 22:30 Dames Veteranen A Inge Molenaar DSW - CD
21:00 - 22:30 Dames Veteranen Training Martine Koopman DSW - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A R'burg - AB
21:00 - 22:30 Heren Veteranen B Jurjen Bouwens R'burg - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 17:00 KNOTZ Trainingsgroep R'burg - CD
19:30 - 21:00 Dames 02 R'burg - AB
19:30 - 21:00 Dames 04 Marc de Natris DSW - AB
19:30 - 21:00 Dames Veteranen Dinsdag Annemieke de Booijs
Robert Versteeg
Rabo - AB
19:30 - 21:00 Heren 6 Joost Zwetsloot Stanis - CD HJ6
21:00 - 22:30 Dames 07 Tim Peeters DSW - CD DJ7
21:00 - 22:30 Heren 1 Bastiaan Ophof
Mark van Lambaart
R'burg
21:00 - 22:30 Heren 3 Rabo - AB
21:00 - 22:30 Heren 5 DSW - AB
21:00 - 22:30 Heren 7 Erik Slaghek Rabo - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 22:00 Keeperstraining Trainingsgroep Rabo - CD
19:00 - 19:30 Dames 01 Kasper van Adrichem
Martijn Akkermans
R'burg - AB
19:30 - 21:00 Dames 01 Kasper van Adrichem
Martijn Akkermans
R'burg
20:00 - 21:30 Dames 03 Bernhard Thieme DSW - AB
20:30 - 22:00 Heren 6 Kilian Geryszewski DSW - CD HJ6
21:00 - 22:30 Heren 2 R'burg - AB
21:00 - 22:30 Heren 4 R'burg - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:45 Movella Trainingsgroep Rabo Techniek training
 
 
Instagram