Ring Pass Delft
Trainingsrooster
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Zaaltrainen RPD Team Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 1 Verhuurd, Extra training ME1
17:00 - 21:00 DHC Hudito Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 4 Verhuurd
17:00 - 18:00 JD2 zaal Team Heren 2 Hal Ring Pass Delft Veld 2
17:00 - 18:00 JD3 zaal Wouter Breeman Hal Ring Pass Delft Veld 3
17:00 - 18:00 MD2 zaal Jack Bom
Twan Rethans
Hal Ring Pass Delft Veld 1
18:00 - 19:00 MD4 zaal Aliaksei Bulat
Christine Arendse
Edwin Bos
Hal Ring Pass Delft Veld 2
18:00 - 19:00 MD5 zaal Lara de Geus Hal Ring Pass Delft Veld 3
18:00 - 19:00 MD6 zaal Anne Heemskerk
Roos Blommaart
Hal Ring Pass Delft Veld 1
19:00 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 3
19:00 - 20:30 Student trimmers Trainingsgroep Veld 3 DSW
19:00 - 20:00 MB3 zaal Lu Holtzapffel Hal Ring Pass Delft Veld 1
19:00 - 20:00 MD3 zaal Veronique Hanout Hal Ring Pass Delft Veld 2
20:00 - 21:00 MA1 zaal Robert Kooij Hal Ring Pass Delft Veld 1
20:00 - 21:00 MA2 zaal Camiel Ravesloot
Gijs Verhagen
Hal Ring Pass Delft Veld 2
20:30 - 22:00 Trimhockey wedstrijd Trainingsgroep Veld 3 DSW Trainen
20:30 - 21:30 JA1 zaal Daniël Veltman
Justus Leijdens
Hal Ring Pass Delft Veld 3
21:00 - 22:30 HC Pijnacker Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 4 Verhuurd
21:00 - 22:00 Zaaltrainen RPD Team Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 1 Verhuurd: extra training JB2
21:00 - 22:00 Heren 7 zaal Trainen zelf Hal Ring Pass Delft Veld 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Movella Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 4 Verhuurd
16:30 - 17:30 JD1 zaal Danouk Stet
Gijs van Heemskerck van Beest
Hal Ring Pass Delft Veld 1
16:30 - 17:30 MD1 zaal Kirsten Pool
Lise Bom
Hal Ring Pass Delft Veld 2
17:00 - 22:00 DHC Hudito Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 4 Verhuurd
17:00 - 18:00 MD7 zaal Julia Overbeek
Annabel van Splunter
Gaby van Haaren
Hal Ring Pass Delft Veld 3
17:30 - 18:30 JC1 zaal Josefien Rots
Milan Absil
Hal Ring Pass Delft Veld 1
17:30 - 18:30 JC2 zaal Olaf van Thiel
Patrick Wissels
Hal Ring Pass Delft Veld 2
18:00 - 19:00 MC1 zaal Jessica Arts
Jet van Raamt
Hal Ring Pass Delft Veld 3
18:30 - 19:30 JB1 zaal Jaïr van Woudenberg
Martijn Saraber
Tobias Kool
Hal Ring Pass Delft Veld 1
18:30 - 19:30 MB1 zaal Marit Leijdens Hal Ring Pass Delft Veld 2
19:00 - 20:00 MC2 zaal Maaike de Vries Hal Ring Pass Delft Veld 3
19:30 - 21:00 Dames 1 zaal Jolan Heeren
Martijn Akkermans
Marc van Geest
Hal Ring Pass Delft Veld 1
19:30 - 21:00 Heren 1 zaal Dirk Wils
Mark van Lambaart
Hal Ring Pass Delft Veld 2
20:00 - 21:00 Dames Jong 1 zaal Lu Holtzapffel Hal Ring Pass Delft Veld 3
21:00 - 22:30 HC Pijnacker Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 3 Verhuurd
21:00 - 22:00 Dames 3 zaal Dennis Geurts Hal Ring Pass Delft Veld 1
21:00 - 22:00 Dames 6 zaal David Rijkee
Raoul Vrins
Hal Ring Pass Delft Veld 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 JF1 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 3
15:30 - 16:30 JF2 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 3
15:30 - 16:30 JF3 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 4
15:30 - 16:30 JF4 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 4
15:30 - 16:30 MF1 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 1
15:30 - 16:30 MF2 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 1
15:30 - 16:30 MF3 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 2
15:30 - 16:30 MF4 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 2
16:30 - 17:30 JE4 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 1
16:30 - 17:30 JE5 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 1
16:30 - 17:30 JE6 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 1
16:30 - 17:30 ME06 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 2
16:30 - 17:30 ME07 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 2
16:30 - 17:30 ME08 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 3
16:30 - 17:30 ME09 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 3
16:30 - 17:30 ME10 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 4
16:30 - 17:30 ME11 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 4
17:30 - 18:30 JE1 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 1
17:30 - 18:30 JE2 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 1
17:30 - 18:30 JE3 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 3
17:30 - 18:30 ME01 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 2
17:30 - 18:30 ME02 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 2
17:30 - 18:30 ME03 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 3
17:30 - 18:30 ME04 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 4
17:30 - 18:30 ME05 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 4
18:30 - 22:30 SHC Scoop Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 4 Verhuurd
18:30 - 19:30 JA2 zaal Team Heren 4 Hal Ring Pass Delft Veld 1
18:30 - 19:30 JB3 zaal Team Heren 4 Hal Ring Pass Delft Veld 3
19:00 - 20:00 Heren Jong 2 zaal Dominic Hollestelle Hal Ring Pass Delft Veld 2
19:30 - 20:30 Dames 4 zaal Tim Peeters Hal Ring Pass Delft Veld 1
19:30 - 20:30 DVA zaal Trainen zelf Hal Ring Pass Delft Veld 3
20:00 - 21:00 Dames 5 zaal Bernhard Thieme Hal Ring Pass Delft Veld 2
20:30 - 22:00 Zaaltrainen Trimmers Trainingsgroep Veld 3 DSW
20:30 - 21:30 Zaaltrainen Trimmers Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 3
20:30 - 21:30 Heren 4 zaal Marc de Natris Hal Ring Pass Delft Veld 1
21:00 - 22:00 HVB zaal Hal Ring Pass Delft Veld 2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Movella Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 2 Verhuurd
16:00 - 17:00 SVHC Dopie Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 4 Verhuurd op do 6 dec, 13 dec 20 dec, 10 jan, 17 jan, 24 jan, 31 jan
16:00 - 17:00 SVHC Dopie Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 3 Alleen verhuurd op 6 dec.
17:00 - 22:00 DHC Hudito Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 4 Verhuurd
17:00 - 18:00 JC1 zaal Josefien Rots
Milan Absil
Hal Ring Pass Delft Veld 1
17:00 - 18:00 MB5 zaal David Rijkee
Pim Tazelaar
Hal Ring Pass Delft Veld 3
17:00 - 18:00 MC1 zaal Jessica Arts
Jet van Raamt
Hal Ring Pass Delft Veld 2
18:00 - 19:00 JB1 zaal Jaïr van Woudenberg
Martijn Saraber
Tobias Kool
Hal Ring Pass Delft Veld 2
18:00 - 19:00 MA1 zaal Robert Kooij Hal Ring Pass Delft Veld 1
18:00 - 19:00 MB1 zaal Marit Leijdens Hal Ring Pass Delft Veld 3
19:00 - 20:00 JA1 zaal Daniël Veltman
Justus Leijdens
Hal Ring Pass Delft Veld 1
19:00 - 20:00 JB2 zaal Nathan Vink
Sina Wulder
Hal Ring Pass Delft Veld 2
19:00 - 20:00 MB2 zaal Marieke Poot
Wandana Geryszewski
Hal Ring Pass Delft Veld 3
20:00 - 21:00 Dames Jong 2 zaal Kai Slaghek Hal Ring Pass Delft Veld 1
20:00 - 21:00 Heren Jong 1 zaal Robert de Bruijn Hal Ring Pass Delft Veld 2
20:00 - 21:00 MA5 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 3
21:00 - 22:30 Dames 1 zaal Jolan Heeren
Marc van Geest
Martijn Akkermans
Hal Ring Pass Delft Veld 1
21:00 - 22:30 Heren 1 zaal Dirk Wils
Mark van Lambaart
Hal Ring Pass Delft Veld 2
21:00 - 22:00 Heren 5 zaal Erik Slaghek Hal Ring Pass Delft Veld 3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Movella Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 3 Verhuurd
16:00 - 17:00 Movella Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 2 Verhuurd
16:30 - 22:30 Rijswijk HC Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 4 Verhuurd
17:00 - 18:00 JD1 zaal Danouk Stet
Gijs van Heemskerck van Beest
Hal Ring Pass Delft Veld 1
17:00 - 18:00 MD1 zaal Kirsten Pool
Lise Bom
Hal Ring Pass Delft Veld 2
18:00 - 19:00 MC3 zaal Geert van Kesteren
Jonas van Dam
Hal Ring Pass Delft Veld 3
18:00 - 19:00 MC5 zaal Kirsten Pool Hal Ring Pass Delft Veld 1
18:00 - 19:00 MC6 zaal Ruud Sprock Hal Ring Pass Delft Veld 2
19:00 - 20:00 JC3 zaal Dennis Geurts Hal Ring Pass Delft Veld 2
19:00 - 20:00 MA4 zaal Miranda Barten
Roy Blange
Hal Ring Pass Delft Veld 3
19:00 - 20:00 MC4 zaal Ruud Sprock Hal Ring Pass Delft Veld 1
20:00 - 21:00 Heren Jong 3 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 1
20:00 - 21:00 MA3 zaal Koen Pool
Konrad van den Ende
Hal Ring Pass Delft Veld 3
20:00 - 21:00 MB4 zaal Kwinten van Hoeven Hal Ring Pass Delft Veld 2
21:00 - 22:00 DHC Hudito Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 3 Verhuurd op 7 dec en 11, 18 en 25 jan.
21:00 - 22:00 Heren 2 zaal Hal Ring Pass Delft Veld 1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 17:30 KNHB Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 1 Verhuurd
09:30 - 17:30 KNHB Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 2 Verhuurd
09:30 - 17:30 KNHB Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 3 Verhuurd
09:30 - 17:30 KNHB Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 4 Verhuurd
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 17:30 KNHB Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 1 Verhuurd
09:30 - 17:30 KNHB Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 2 Verhuurd
09:30 - 17:30 KNHB Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 3 Verhuurd
10:00 - 11:15 Movella Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 4 Verhuurd
11:30 - 17:30 KNHB Trainingsgroep Hal Ring Pass Delft Veld 4 Verhuurd
 
 
Instagram