Ring Pass Delft
Standen
Jongens A1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rotterdam JA2 3 7 2 1 0 13 5 0
2 Ring Pass Delft JA1 3 7 2 1 0 11 5 0
3 Rijswijk JA1 3 6 2 0 1 12 11 0
4 Derby JA1 3 3 1 0 2 2 5 0
5 Hoeksche Waard JA1 3 3 1 0 2 9 15 0
6 Rapid JA1 3 0 0 0 3 2 8 0
  1e klasse 
Jongens A2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft JA2 3 6 2 0 1 17 8 0
2 Voorne JA1 2 6 2 0 0 10 2 0
3 Evergreen JA1 2 6 2 0 0 12 5 0
4 Alphen JA2 3 6 2 0 1 13 7 0
5 Alkemade JA1 3 0 0 0 3 6 19 0
6 Rijswijk JA2 3 0 0 0 3 2 19 0
  3e klasse 
Jongens B1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ypenburg JB1 3 6 2 0 1 7 4 0
2 Berkel-Rodenrijs JB1 3 6 2 0 1 6 6 0
3 HDS JB1 3 5 1 2 0 5 4 0
4 Forescate JB1 3 4 1 1 1 7 7 0
5 Rotterdam JB2 3 3 1 0 2 4 6 0
6 Ring Pass Delft JB1 3 1 0 1 2 5 7 0
  1e klasse 
Jongens B2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft JB2 3 9 3 0 0 18 6 0
2 Leonidas JB2 3 9 3 0 0 13 4 0
3 IJssel JB1 3 6 2 0 1 7 4 0
4 Rotterdam JB3 3 1 0 1 2 4 8 0
5 hdm JB4 3 1 0 1 2 7 22 0
6 Alecto JB2 3 0 0 0 3 4 9 0
  2e klasse 
Jongens B3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft JB3 3 6 2 0 1 18 7 0
2 Berkel-Rodenrijs JB3 3 6 2 0 1 10 6 0
3 Pijnacker JB2 3 4 1 1 1 11 13 0
4 Schiedam JB3 3 4 1 1 1 4 6 0
5 Leonidas JB3 3 4 1 1 1 3 11 0
6 Schoonhoven JB1 3 1 0 1 2 6 9 0
  4e klasse 
Jongens C1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 hdm JC1 3 7 2 1 0 19 7 0
2 Klein Zwitserland JC1 3 7 2 1 0 17 5 0
3 Ring Pass Delft JC1 3 7 2 1 0 10 6 0
4 Victoria JC1 3 3 1 0 2 7 14 0
5 Ommoord JC1 3 1 0 1 2 5 12 0
6 Roomburg JC1 3 0 0 0 3 3 17 0
  Topklasse 
Jongens C2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland JC2 3 7 2 1 0 13 4 0
2 Leiden JC2 3 5 1 2 0 5 4 0
3 Rotterdam JC3 3 4 1 1 1 9 10 0
4 Pijnacker JC1 3 4 1 1 1 4 8 0
5 Gouda JC1 3 3 1 0 2 6 8 0
6 Ring Pass Delft JC2 3 1 0 1 2 3 6 0
  1e klasse 
Jongens C3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Krimpen JC1 3 9 3 0 0 15 5 0
2 Cartouche JC6 3 6 2 0 1 16 8 0
3 HGC JC4 3 6 2 0 1 14 11 0
4 Souburgh JC1 3 3 1 0 2 15 11 0
5 Ring Pass Delft JC3 3 1 0 1 2 3 14 0
6 Alecto JC3 3 1 0 1 2 5 19 0
  4e klasse 
Jongens D1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria JD1 3 9 3 0 0 21 0 0
2 Rotterdam JD1 3 7 2 1 0 11 2 0
3 Berkel-Rodenrijs JD1 3 7 2 1 0 6 2 0
4 Schiedam JD1 3 1 0 1 2 1 7 0
5 Ring Pass Delft JD1 3 1 0 1 2 0 11 0
6 Derby JD1 3 0 0 0 3 1 18 0
  1e klasse 
Jongens D2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs JD2 3 7 2 1 0 15 5 0
2 Westland JD1 3 6 2 0 1 20 3 0
3 Ring Pass Delft JD2 2 2 0 2 0 5 5 0
4 Zoetermeer JD2 2 1 0 1 1 2 9 0
5 Rijswijk JD2 2 0 0 0 2 0 20 0
  2e klasse 
Jongens D3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waddinxveen JD1 3 9 3 0 0 32 2 0
2 Ommoord JD2 3 9 3 0 0 9 5 0
3 Tempo '34 JD1 3 6 2 0 1 11 7 0
4 Schiedam JD2 3 3 1 0 2 15 11 0
5 Ring Pass Delft JD3 3 0 0 0 3 5 25 0
6 Rotterdam JD4 3 0 0 0 3 4 26 0
  2e klasse 
Meisjes A1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HGC MA1 4 10 3 1 0 15 9 0
2 Leonidas MA1 3 4 1 1 1 4 5 0
3 Ring Pass Delft MA1 4 3 1 0 3 9 13 0
4 Rotterdam MA1 3 2 0 2 1 7 8 0
  Topklasse 
Meisjes A2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft MA2 3 7 2 1 0 13 2 0
2 Victoria MA2 3 7 2 1 0 11 4 0
3 Leiden MA2 3 6 2 0 1 4 9 0
4 HGC MA2 3 4 1 1 1 6 6 0
5 Alecto MA2 3 1 0 1 2 3 10 0
6 Barendrecht MA2 3 0 0 0 3 0 6 0
  2e klasse 
Meisjes A3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Noordwijk MA1 3 9 3 0 0 16 3 0
2 Catwijck MA1 3 9 3 0 0 12 1 0
3 Zoetermeer MA2 3 3 1 0 2 8 9 0
4 Ommoord MA1 3 3 1 0 2 2 8 0
5 Ring Pass Delft MA3 3 1 0 1 2 5 10 0
6 Alphen MA2 3 1 0 1 2 1 13 0
  2e klasse 
Meisjes A4 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MA4 3 7 2 1 0 9 2 0
2 Tempo '34 MA1 2 6 2 0 0 16 1 0
3 Ring Pass Delft MA4 2 6 2 0 0 14 0 0
4 Rotterdam MA6 3 4 1 1 1 7 10 0
5 HDS MA2 3 0 0 0 3 5 10 0
6 Ypenburg MA4 3 0 0 0 3 0 28 0
  3e klasse 
Meisjes A5 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schoonhoven MA2 3 9 3 0 0 18 6 0
2 Alphen MA5 3 4 1 1 1 12 7 0
3 Ring Pass Delft MA5 3 4 1 1 1 7 6 0
4 Schiedam MA4 3 4 1 1 1 7 9 0
5 Hoeksche Waard MA3 3 3 1 0 2 6 14 0
6 Victoria MA5 3 1 0 1 2 4 12 0
  5e klasse 
Meisjes B1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft MB1 2 6 2 0 0 9 3 0
2 Alecto MB1 3 6 2 0 1 6 5 0
3 HUDITO MB1 3 4 1 1 1 6 4 0
4 Rotterdam MB2 2 3 1 0 1 4 4 0
5 Catwijck MB1 3 3 1 0 2 4 10 0
6 Barendrecht MB1 3 1 0 1 2 3 6 0
  1e klasse 
Meisjes B2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft MB2 3 9 3 0 0 17 2 0
2 Leonidas MB4 3 6 2 0 1 11 8 0
3 HUDITO MB2 3 6 2 0 1 6 6 0
4 Cartouche MB4 3 3 1 0 2 3 6 0
5 Craeyenhout MB4 3 3 1 0 2 2 11 0
6 hdm MB7 3 0 0 0 3 0 6 0
  3e klasse 
Meisjes B3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Victoria MB3 3 9 3 0 0 19 2 0
2 Pijnacker MB4 3 6 2 0 1 8 3 0
3 Rapid MB3 3 6 2 0 1 10 6 0
4 Ring Pass Delft MB3 2 3 1 0 1 6 4 0
5 Berkel-Rodenrijs MB5 2 0 0 0 2 2 15 0
6 Bleiswijk MB2 3 0 0 0 3 0 15 0
  4e klasse 
Meisjes B4 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wateringse veld MB4 3 7 2 1 0 6 1 0
2 Tempo '34 MB2 2 6 2 0 0 4 1 0
3 Spijkenisse MB3 3 6 2 0 1 3 2 0
4 Gouda MB4 2 2 0 2 0 1 1 0
5 Ring Pass Delft MB4 3 1 0 1 2 0 5 0
6 Rijswijk MB5 3 0 0 0 3 1 5 0
  4e klasse 
Meisjes B5 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westland MB5 3 9 3 0 0 15 2 0
2 Barendrecht MB5 3 7 2 1 0 9 2 0
3 Dordrecht MB5 3 4 1 1 1 5 6 0
4 Leiden MB8 3 3 1 0 2 7 9 0
5 Noordwijk MB5 3 3 1 0 2 4 12 0
6 Ring Pass Delft MB5 3 0 0 0 3 5 14 0
  5e klasse 
Meisjes C1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord MC1 3 7 2 1 0 6 4 0
2 Alphen MC1 3 6 2 0 1 13 4 0
3 Leiden MC1 3 6 2 0 1 10 3 0
4 Ring Pass Delft MC1 3 4 1 1 1 10 9 0
5 Alecto MC1 3 3 1 0 2 4 11 0
6 Schiedam MC1 3 0 0 0 3 3 15 0
  Sub-topklasse 
Meisjes C2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen MC2 3 9 3 0 0 16 2 0
2 hdm MC4 3 9 3 0 0 11 0 0
3 Derby MC2 3 6 2 0 1 6 4 0
4 Ring Pass Delft MC2 3 3 1 0 2 4 5 0
5 Dordrecht MC2 3 0 0 0 3 1 6 0
6 Waddinxveen MC2 3 0 0 0 3 0 21 0
  2e klasse 
Meisjes C3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto MC3 3 9 3 0 0 11 1 0
2 Catwijck MC2 3 7 2 1 0 13 1 0
3 Zoetermeer MC4 3 5 1 2 0 4 2 0
4 Leonidas MC4 3 4 1 1 1 10 5 0
5 Ring Pass Delft MC3 3 0 0 0 3 0 10 0
6 Nieuwkoop MC2 3 0 0 0 3 1 20 0
  3e klasse 
Meisjes C4 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MC5 3 9 3 0 0 7 1 0
2 Cartouche MC5 3 7 2 1 0 17 2 0
3 Forescate MC5 3 4 1 1 1 6 6 0
4 Rotterdam MC10 3 3 1 0 2 6 8 0
5 Ring Pass Delft MC4 3 3 1 0 2 1 8 0
6 HUDITO MC3 3 0 0 0 3 1 13 0
  4e klasse 
Meisjes C5 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft MC5 3 9 3 0 0 20 4 0
2 Klein Zwitserland MC7 3 9 3 0 0 14 0 0
3 Berkel-Rodenrijs MC7 3 4 1 1 1 5 7 0
4 Wateringse veld MC3 3 3 1 0 2 4 16 0
5 Gouda MC3 3 1 0 1 2 6 10 0
6 Leiden MC10 3 0 0 0 3 1 13 0
  5e klasse 
Meisjes C6 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Noordwijk MC4 3 9 3 0 0 11 4 0
2 Catwijck MC4 3 7 2 1 0 13 6 0
3 Klein Zwitserland MC8 3 6 2 0 1 9 3 0
4 Alkemade MC1 3 4 1 1 1 8 7 0
5 Ring Pass Delft MC6 3 0 0 0 3 5 14 0
6 Roomburg MC6 3 0 0 0 3 2 14 0
  5e klasse 
Meisjes D1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland MD2 3 9 3 0 0 13 4 0
2 Rotterdam MD2 3 9 3 0 0 8 3 0
3 Alphen MD1 3 3 1 0 2 9 10 0
4 Ring Pass Delft MD1 3 3 1 0 2 8 9 0
5 Schiedam MD1 3 3 1 0 2 6 10 0
6 Leiden MD2 3 0 0 0 3 4 12 0
  1e klasse 
Meisjes D2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HUDITO MD1 3 7 2 1 0 7 3 0
2 Pijnacker MD1 3 5 1 2 0 7 6 0
3 Cartouche MD2 3 4 1 1 1 7 5 0
4 Zoetermeer MD2 3 3 1 0 2 5 7 0
5 Ypenburg MD2 3 3 1 0 2 4 6 0
6 Ring Pass Delft MD2 3 3 1 0 2 3 6 0
  1e klasse 
Meisjes D3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche MD3 3 9 3 0 0 10 5 0
2 Rijswijk MD2 3 6 2 0 1 7 4 0
3 Ring Pass Delft MD3 3 6 2 0 1 7 5 0
4 Zoetermeer MD3 3 6 2 0 1 6 5 0
5 hdm MD4 3 0 0 0 3 3 8 0
6 Westland MD2 3 0 0 0 3 3 9 0
  2e klasse 
Meisjes D4 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft MD4 3 9 3 0 0 18 2 0
2 HDS MD5 3 9 3 0 0 9 5 0
3 Westland MD5 3 4 1 1 1 3 7 0
4 Klein Zwitserland MD9 3 3 1 0 2 6 9 0
5 Wateringse veld MD3 3 1 0 1 2 4 12 0
6 Rijswijk MD4 3 0 0 0 3 3 8 0
  4e klasse 
Meisjes D5 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft MD5 3 9 3 0 0 16 2 0
2 Westland MD7 3 6 2 0 1 21 5 0
3 Wateringse veld MD6 3 6 2 0 1 9 8 0
4 Pijnacker MD5 3 3 1 0 2 8 10 0
5 Ypenburg MD5 3 3 1 0 2 4 15 0
6 HGC MD8 3 0 0 0 3 2 20 0
  5e klasse 
Meisjes D6 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wateringse veld MD1 3 9 3 0 0 31 2 0
2 Westland MD3 3 6 2 0 1 23 5 0
3 Evergreen MD1 3 6 2 0 1 9 9 0
4 Rijswijk MD3 3 6 2 0 1 7 7 0
5 HDS MD3 3 0 0 0 3 3 15 0
6 Ring Pass Delft MD6 3 0 0 0 3 3 38 0
  3e klasse 
Meisjes D7 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zoetermeer MD7 3 7 2 1 0 31 5 0
2 Cartouche MD6 3 7 2 1 0 16 5 0
3 Ring Pass Delft MD7 3 6 2 0 1 8 7 0
4 Pijnacker MD4 3 3 1 0 2 5 10 0
5 Ypenburg MD7 3 3 1 0 2 3 30 0
6 Rijswijk MD5 3 0 0 0 3 3 9 0
  4e klasse 
 
 
Instagram