Ring Pass Delft
Standen
D1 - beker 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ring Pass Delft D1 1 3 1 0 0 2 0 0
2 Victoria D1 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Tilburg D1 1 3 1 0 0 1 0 0
4 Cartouche D1 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Klein Zwitserland D1 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Leonidas D1 1 0 0 0 1 1 2 0
7 Schiedam D1 1 0 0 0 1 0 1 0
8 Push D1 1 0 0 0 1 0 2 0
  Goldcup - KO 
Dames 1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas D1 6 16 5 1 0 11 4 0
2 Schiedam D1 6 13 4 1 1 17 11 0
3 Ring Pass Delft D1 6 13 4 1 1 16 10 0
4 Rood-Wit D1 6 13 4 1 1 15 9 0
5 Wageningen D1 6 11 3 2 1 14 9 0
6 Schaerweijde D1 6 10 3 1 2 10 5 0
7 Alecto D1 6 9 3 0 3 10 11 0
8 Gooische D1 6 7 2 1 3 7 10 0
9 Voordaan D1 6 6 2 0 4 8 11 0
10 MEP D1 6 3 1 0 5 7 14 0
11 Naarden D1 6 3 1 0 5 6 19 0
12 Eindhoven D1 6 0 0 0 6 4 12 0
  Overgangsklasse 
Dames 2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam D2 6 16 5 1 0 17 5 0
2 Hurley D2 6 11 3 2 1 19 11 0
3 HIC D3 6 11 3 2 1 13 9 0
4 Pinoké D2 6 10 3 1 2 12 11 0
5 Kampong D2 6 9 3 0 3 10 10 0
6 Victoria D2 6 9 3 0 3 13 16 0
7 Hurley D3 6 9 2 3 1 12 7 0
8 Bloemendaal D2 6 8 2 2 2 10 10 0
9 HIC D2 6 7 2 1 3 16 17 0
10 SCHC D2 6 7 2 1 3 13 15 0
11 Ring Pass Delft D2 6 2 0 2 4 5 17 0
12 VVV D2 6 1 0 1 5 6 18 0
  Reserve hoofdklasse 
Dames 3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 hdm D2 6 16 5 1 0 16 6 0
2 Almere D2 6 14 4 2 0 19 7 0
3 HBS D2 6 11 3 2 1 17 14 0
4 Pinoké D3 6 10 3 1 2 20 14 0
5 Klein Zwitserland D2 6 9 2 3 1 10 9 0
6 Groen-Geel D2 6 9 2 3 1 8 9 0
7 Leonidas D4 6 8 2 2 2 14 13 0
8 Cartouche D2 6 6 1 3 2 14 14 0
9 Amsterdam D3 6 6 1 3 2 13 14 0
10 HUDITO D2 6 4 1 1 4 10 16 0
11 Ring Pass Delft D3 6 2 0 2 4 9 24 0
12 Leiden D2 6 1 0 1 5 9 19 0
  Reserve overgangsklasse 
Dames 4 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas D7 6 15 5 0 1 19 4 0
2 Rijswijk D2 6 15 5 0 1 13 4 0
3 Pollux D2 6 13 4 1 1 13 4 0
4 Klein Zwitserland D3 6 10 3 1 2 15 10 0
5 Groen-Geel D4 6 10 3 1 2 12 9 0
6 Victoria D5 6 10 3 1 2 8 7 0
7 Forescate D3 6 10 3 1 2 9 11 0
8 Ring Pass Delft D4 6 9 3 0 3 14 13 0
9 Rotterdam D3 6 8 2 2 2 10 10 0
10 Schiedam D4 6 1 0 1 5 5 14 0
11 Gouda D2 6 1 0 1 5 7 22 0
12 Leiden D4 6 1 0 1 5 4 21 0
  Res. 2e klasse 
Dames 5 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel D2 6 15 5 0 1 14 4 0
2 Leonidas D8 6 13 4 1 1 18 8 0
3 Dopie D2 6 13 4 1 1 15 6 0
4 Ring Pass Delft D5 6 13 4 1 1 12 5 0
5 Groen-Geel D5 6 10 3 1 2 11 4 0
6 Dordrecht D2 6 9 3 0 3 20 16 0
7 Ommoord D2 6 9 2 3 1 9 9 0
8 Derby D2 6 7 2 1 3 17 15 0
9 HUDITO D4 6 6 2 0 4 11 13 0
10 Zoetermeer D3 6 4 1 1 4 7 16 0
11 DSHC D3 6 3 1 0 5 7 27 0
12 Schiedam D5 6 1 0 1 5 9 27 0
  Res. 2e klasse 
Dames 6 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pijnacker D2 6 18 6 0 0 34 6 0
2 Leonidas D11 6 15 5 0 1 18 12 0
3 Ring Pass Delft D6 6 14 4 2 0 23 6 0
4 Alecto D5 6 12 4 0 2 18 12 0
5 Leonidas D12 6 10 3 1 2 15 13 0
6 Schiedam D8 6 9 3 0 3 12 17 0
7 Rotterdam D4 6 7 2 1 3 19 16 0
8 Groen-Geel D6 6 7 2 1 3 11 12 0
9 Leiden D5 6 6 2 0 4 8 18 0
10 Victoria D6 6 4 1 1 4 10 14 0
11 Forescate D4 6 3 1 0 5 7 18 0
12 Dordrecht D3 6 0 0 0 6 3 34 0
  Res. 3e klasse 
Dames 7 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Craeyenhout D4 6 18 6 0 0 23 5 0
2 Leonidas D20 6 15 5 0 1 30 6 0
3 Ring Pass Delft D7 5 12 4 0 1 21 1 0
4 Alecto D6 5 12 4 0 1 19 6 0
5 HUDITO D7 5 12 4 0 1 13 6 0
6 Barendrecht D2 5 9 3 0 2 9 6 0
7 Leiden D9 6 6 2 0 4 9 25 0
8 Victoria D9 5 3 1 0 4 4 15 0
9 Groen-Geel D10 6 1 0 1 5 2 22 0
10 Pollux D3 6 1 0 1 5 3 25 0
11 Leonidas D21 5 0 0 0 5 2 18 0
  Res. 3e klasse 
Dames Jong 1 (D8) 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HDS DJ1 6 18 6 0 0 29 1 0
2 Berkel-Rodenrijs DJ1 6 18 6 0 0 27 3 0
3 Scoop Delft DJ2 6 13 4 1 1 25 12 0
4 Dordrecht DJ1 6 10 3 1 2 14 8 0
5 HUDITO DJ2 6 10 3 1 2 11 6 0
6 Ommoord DJ1 6 9 3 0 3 18 21 0
7 Leonidas DJ3 6 7 2 1 3 12 21 0
8 Leiden DJ1 6 6 2 0 4 21 18 0
9 Victoria DJ1 6 6 2 0 4 16 14 0
10 Craeyenhout DJ1 6 6 2 0 4 14 23 0
11 Ring Pass Delft DJ1 6 3 1 0 5 8 27 0
12 DSHC DJ2 6 0 0 0 6 4 45 0
  3e klasse 
Dames Jong 2 (D9) 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Evergreen DJ1 6 16 5 1 0 26 9 0
2 Ring Pass Delft DJ2 6 12 4 0 2 17 13 0
3 Cartouche DJ1 6 10 3 1 2 16 10 0
4 Leiden DJ4 6 7 2 1 3 11 14 0
5 Westland DJ2 6 6 2 0 4 8 17 0
6 Wateringse veld DJ1 6 1 0 1 5 3 18 0
  4e klasse 
Dames Veteranen A 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel DA 6 16 5 1 0 19 9 0
2 Voorne DA 5 15 5 0 0 25 2 0
3 Ring Pass Delft DA 6 15 5 0 1 14 3 0
4 Roomburg DC 5 8 2 2 1 12 15 0
5 Cartouche DE 6 6 1 3 2 5 9 0
6 Leiden DB 5 5 1 2 2 6 8 0
7 Victoria DD 5 4 1 1 3 9 14 0
8 Voorhout DA 6 3 1 0 5 13 19 0
9 Berkel-Rodenrijs DB 5 3 1 0 4 5 15 0
10 Leiden DC 4 3 0 3 1 5 12 0
11 hdm DE 5 2 0 2 3 4 11 0
  Veteranen 3e klasse 
Dames Veteranen Dinsdag 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zoetermeer DDA 6 16 5 1 0 21 6 0
2 Voorne DDA 6 14 4 2 0 15 5 0
3 Voorhout DDA 5 12 4 0 1 16 7 0
4 Ommoord DDA 5 10 3 1 1 14 5 0
5 Souburgh DDA 5 6 2 0 3 14 14 0
6 HCRB DDA 5 6 2 0 3 5 14 0
7 Victoria DDC 6 3 1 0 5 8 14 0
8 Forcial DDB 5 1 0 1 4 3 16 0
9 Ring Pass Delft DDA 5 1 0 1 4 5 20 0
  2e klasse 
H1 - beker 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche H1 1 3 1 0 0 5 2 0
2 Leonidas H1 1 3 1 0 0 4 3 0
3 HUDITO H1 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Zwart-Wit H1 1 3 1 0 0 1 0 0
5 Victoria H1 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Zoetermeer H1 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Alecto H1 1 0 0 0 1 3 4 0
8 Leiden H1 1 0 0 0 1 2 3 0
9 Ring Pass Delft H1 1 0 0 0 1 0 1 0
10 Breda H1 1 0 0 0 1 2 5 0
  Goldcup - KO 
Heren 1 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Were Di H1 6 15 5 0 1 31 8 0
2 Groningen H1 6 14 4 2 0 22 11 0
3 Phoenix H1 6 12 4 0 2 14 9 0
4 Ring Pass Delft H1 6 12 4 0 2 14 10 0
5 Huizen H1 6 11 3 2 1 17 12 0
6 Upward H1 6 10 3 1 2 16 17 0
7 Alecto H1 6 8 2 2 2 13 15 0
8 HCAS H1 6 6 1 3 2 12 15 0
9 Ede H1 6 5 1 2 3 13 25 0
10 IJsseloever H1 6 2 0 2 4 11 19 0
11 Hilversum H1 6 2 0 2 4 12 21 0
12 USHC H1 6 2 0 2 4 11 24 0
  Overgangsklasse 
Heren 2 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almere H2 6 16 5 1 0 25 8 0
2 Amsterdam H7 6 15 5 0 1 17 14 0
3 Ring Pass Delft H2 6 13 4 1 1 22 12 0
4 Victoria H2 6 12 4 0 2 17 12 0
5 Pinoké H5 6 10 3 1 2 29 14 0
6 HIC H2 6 9 3 0 3 25 16 0
7 Kampong H4 6 9 3 0 3 20 20 0
8 Amsterdam H10 6 7 2 1 3 24 13 0
9 VVV H2 6 5 1 2 3 20 19 0
10 Myra H2 6 4 1 1 4 13 15 0
11 Pinoké H4 6 4 1 1 4 13 18 0
12 Amsterdam H9 6 0 0 0 6 2 66 0
  Reserve overgangsklasse 
Heren 3 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam H2 6 18 6 0 0 32 6 0
2 Leonidas H5 6 13 4 1 1 19 9 0
3 Groen-Geel H3 6 13 4 1 1 18 11 0
4 HUDITO H2 6 10 3 1 2 12 11 0
5 Cartouche H3 6 9 3 0 3 16 21 0
6 Berkel-Rodenrijs H2 6 8 2 2 2 19 13 0
7 Victoria H3 6 8 2 2 2 16 16 0
8 Ring Pass Delft H3 6 7 2 1 3 16 24 0
9 Rotterdam H3 6 5 1 2 3 9 14 0
10 Leiden H3 6 4 1 1 4 21 22 0
11 HDS H2 6 4 1 1 4 13 25 0
12 HGC H2 6 3 1 0 5 7 26 0
  Reserve 1e klasse 
Heren 4 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland H3 6 15 5 0 1 22 8 0
2 Victoria H4 6 15 5 0 1 17 10 0
3 Alphen H3 6 10 3 1 2 24 14 0
4 Leonidas H7 6 10 3 1 2 18 13 0
5 HUDITO H4 5 10 3 1 1 17 16 0
6 Schiedam H3 6 8 2 2 2 16 18 0
7 Rotterdam H4 6 8 2 2 2 17 20 0
8 Ring Pass Delft H4 6 6 2 0 4 13 19 0
9 Leonidas H6 6 6 1 3 2 12 12 0
10 Leiden H4 5 5 1 2 2 7 13 0
11 Dordrecht H2 6 3 1 0 5 5 18 0
12 Forescate H2 6 2 0 2 4 10 17 0
  Res. 2e klasse 
Heren 5 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord H3 6 16 5 1 0 44 12 0
2 IJssel H2 6 13 4 1 1 23 17 0
3 Leiden H6 6 13 4 1 1 18 13 0
4 Leonidas H16 6 10 3 1 2 21 9 0
5 Zoetermeer H4 5 9 3 0 2 14 9 0
6 Ring Pass Delft H5 6 9 3 0 3 12 19 0
7 DSHC H5 6 8 2 2 2 15 14 0
8 Leonidas H15 6 6 2 0 4 16 25 0
9 Waddinxveen H2 5 5 1 2 2 13 16 0
10 Roomburg H4 6 5 1 2 3 17 24 0
11 Leonidas H14 6 5 1 2 3 14 22 0
12 Groen-Geel H6 6 0 0 0 6 4 31 0
  Res. 3e klasse 
Heren 7 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pijnacker H4 6 16 5 1 0 28 7 0
2 Rijswijk H5 6 13 4 1 1 17 5 0
3 Groen-Geel H10 6 13 4 1 1 22 11 0
4 Klein Zwitserland H7 6 12 4 0 2 27 12 0
5 DSHC H10 6 10 3 1 2 13 14 0
6 Leonidas H26 6 9 3 0 3 14 14 0
7 Cartouche H6 6 8 2 2 2 17 15 0
8 Ring Pass Delft H7 6 7 2 1 3 15 17 0
9 Zoetermeer H6 6 6 2 0 4 12 22 0
10 Scoop Delft H3 6 5 1 2 3 14 18 0
11 Roomburg H6 6 4 1 1 4 11 34 0
12 Leiden H13 6 0 0 0 6 9 30 0
  Res. 4e klasse 
Heren Jong 1 (H6) 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel HJ1 6 15 5 0 1 30 13 0
2 Ring Pass Delft HJ1 5 15 5 0 0 22 9 0
3 Ring Pass Delft HJ2 5 15 5 0 0 23 13 0
4 Cartouche HJ1 6 12 4 0 2 13 8 0
5 Victoria HJ1 5 9 3 0 2 19 14 0
6 Dopie HJ1 5 7 2 1 2 10 12 0
7 HUDITO HJ1 5 6 2 0 3 15 14 0
8 DSHC HJ1 6 4 1 1 4 8 22 0
9 Leiden HJ1 5 3 1 0 4 10 11 0
10 Leonidas HJ1 6 3 1 0 5 9 17 0
11 Roomburg HJ1 6 0 0 0 6 13 39 0
  3e klasse 
Heren Jong 2 (H8) 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJssel HJ1 6 15 5 0 1 30 13 0
2 Ring Pass Delft HJ1 5 15 5 0 0 22 9 0
3 Ring Pass Delft HJ2 5 15 5 0 0 23 13 0
4 Cartouche HJ1 6 12 4 0 2 13 8 0
5 Victoria HJ1 5 9 3 0 2 19 14 0
6 Dopie HJ1 5 7 2 1 2 10 12 0
7 HUDITO HJ1 5 6 2 0 3 15 14 0
8 DSHC HJ1 6 4 1 1 4 8 22 0
9 Leiden HJ1 5 3 1 0 4 10 11 0
10 Leonidas HJ1 6 3 1 0 5 9 17 0
11 Roomburg HJ1 6 0 0 0 6 13 39 0
  3e klasse 
Heren Jong 3 (H9) 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Thor HJ2 4 12 4 0 0 17 5 0
2 Cartouche HJ2 5 7 2 1 2 16 11 0
3 Ring Pass Delft HJ3 4 6 2 0 2 13 16 0
4 Scoop Delft HJ1 4 4 1 1 2 12 6 0
5 Kieviten HJ1 1 3 1 0 0 6 2 0
6 Pollux HJ1 4 -6 0 0 4 2 26 6
  5e klasse 
Heren Veteranen A 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal HA 6 18 6 0 0 29 6 0
2 Amsterdam HB 6 14 4 2 0 21 6 0
3 hdm HA 6 12 4 0 2 28 12 0
4 Schiedam HA 6 12 4 0 2 21 14 0
5 Klein Zwitserland HB 6 10 3 1 2 13 18 0
6 Cartouche HA 6 7 2 1 3 11 14 0
7 HBS HA 6 7 2 1 3 11 19 0
8 Roomburg HA 6 6 2 0 4 14 21 0
9 Bloemendaal HB 6 6 1 3 2 12 17 0
10 Ring Pass Delft HA 6 4 1 1 4 15 21 0
11 Terriërs HA 6 4 1 1 4 12 27 0
12 Victoria HA 6 2 0 2 4 8 20 0
  Veteranen overgangsklasse 
Heren Veteranen B 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Klein Zwitserland HC 6 18 6 0 0 29 4 0
2 Barendrecht HA 6 15 5 0 1 20 6 0
3 Ring Pass Delft HB 6 13 4 1 1 22 6 0
4 HDS HA 6 12 4 0 2 12 5 0
5 Gouda HA 6 12 4 0 2 12 9 0
6 Rotterdam HE 6 10 3 1 2 13 15 0
7 Zoetermeer HA 6 7 2 1 3 9 8 0
8 Groen-Geel HB 6 7 2 1 3 9 9 0
9 Rijswijk HB 6 6 2 0 4 8 14 0
10 Derby HB 6 3 1 0 5 6 23 0
11 Schiedam HD 6 2 0 2 4 6 15 0
12 Berkel-Rodenrijs HB 6 0 0 0 6 7 39 0
  Veteranen 3e klasse 
 
 
Instagram