Dit schema loopt van 26-4-2021 t/m 27-6-2021
Senioren
DJ1
20:45 - 22:15
DSW - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA1
18:30 - 19:45
R'burg - CD
Trainer(s)
Kiki Schapers
Opmerkingen
MA2
19:30 - 20:45
DSW - AB
Trainer(s)
Tim Charlier
Opmerkingen
MA3
18:15 - 19:30
DSW - CD
Trainer(s)
Rob den Dekker
Opmerkingen
MA4
19:15 - 20:15
Rabo - CD
Trainer(s)
Jeroen van Druten
Opmerkingen
Junioren B
MB1
17:15 - 18:30
R'burg - AB
Trainer(s)
Camiel Ravesloot
Gijs Verhagen
Opmerkingen
MB2
17:15 - 18:30
R'burg - CD
Trainer(s)
Wessel Vixseboxse
Siem Plomp
Opmerkingen
Junioren D
MD3
17:00 - 18:15
DSW - CD
Trainer(s)
Willem-Jan van den Bichelaer
Janneke van Putten
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
16:15 - 17:15
Rabo
Trainer(s)
Judith Kramer
Lisa van Velzen
Opmerkingen
Thema-training 8-tallen
M8E2
16:15 - 17:15
Rabo
Trainer(s)
Emelie van Rappard
Saar van Dijk
Opmerkingen
Thema-training 8-tallen
M8E3
16:15 - 17:15
Rabo
Trainer(s)
Fleur de Ruiter
Indy de Ruiter
Opmerkingen
Thema-training 8-tallen
M8E4
16:15 - 17:15
Rabo
Trainer(s)
Anniek de Brouwer
Isabelle Griffioen
Opmerkingen
Thema-training 8-tallen
Jongste jeugd E
M6E1
16:15 - 17:15
R'burg
Trainer(s)
Erik Nennie
Robbert Harteveld
Opmerkingen
Thema-training 6-tallen
M6E2
16:15 - 17:15
R'burg
Trainer(s)
Donna den Hollander
Fenna Schreiner
Opmerkingen
Thema-training 6-tallen
M6E3
16:15 - 17:15
R'burg
Trainer(s)
Carmen Hietkamp
Martine Risseeuw
Opmerkingen
Thema-training 6-tallen
M6E4
16:15 - 17:15
R'burg
Trainer(s)
Anna Proot
Mees Verrest
Opmerkingen
Thema-training 6-tallen
M6E5
16:15 - 17:15
R'burg
Trainer(s)
Liza Bulat
Casandra Sprock
Opmerkingen
Thema-training 6-tallen
Senioren
H2
20:30 - 21:59
R'burg - AB
Trainer(s)
Daniël Veltman
Robert Kooij
Opmerkingen
H4
20:45 - 22:15
DSW - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
19:45 - 21:00
R'burg - CD
Trainer(s)
Daniël Veltman
Opmerkingen
JA2
19:30 - 20:45
DSW - CD
Trainer(s)
Emilie van Hoeven
Opmerkingen
Junioren B
JB2
17:15 - 18:15
DSW - AB
Trainer(s)
Emilie van Hoeven
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:15 - 19:15
Rabo - AB
Trainer(s)
Konrad van den Ende
Opmerkingen
JC2
18:15 - 19:15
Rabo - CD
Trainer(s)
Sanne Broere
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
17:15 - 18:15
Rabo
Trainer(s)
Koen Van Dijk
Mees Hart
Opmerkingen
Thema-training 8-tallen
J8E2
17:15 - 18:15
Rabo
Trainer(s)
Bram van den Nouweland
Fedder Sjouwerman
Opmerkingen
Thema-training 8-tallen
J8E3
17:15 - 18:15
Rabo
Trainer(s)
Tamara Henderikse
Opmerkingen
Thema-training 8-tallen
J8E4
17:15 - 18:15
Rabo
Trainer(s)
Enzo Ploeger
Yannick Hoppenbrouwers
Opmerkingen
Thema-training 8-tallen
Jongste jeugd E
J6E1
16:15 - 17:15
DSW - AB
Trainer(s)
Bette Schreiner
Eline Andernach
Opmerkingen
Thema-training 6-tallen
J6E2
16:15 - 17:15
DSW - AB
Trainer(s)
Christiaan Andriessen
Opmerkingen
Thema-training 6-tallen
J6E3
16:15 - 17:15
DSW - AB
Trainer(s)
Jop Vorstermans
Julian Mansveld
Opmerkingen
Thema-training 6-tallen
Overig
Keeperstraining
16:15 - 18:30
Oefen
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Floor Witteman geeft training aan de E keepers
Keeperstraining
18:30 - 20:30
R'burg - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining Dames 1 & Heren 1 door Maurits Ongkiehong