Dit schema loopt van 18-10-2021 t/m 24-10-2021
Dames doordeweeks
DDA
19:45 - 21:00
DSW - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
D5
19:30 - 21:00
Jansen - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ3
21:00 - 22:30
DSW - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ4
19:30 - 21:00
Jansen - AB
Trainer(s)
Konrad van den Ende
Opmerkingen
Veld is vanaf 19:30 voor senioren.
Junioren A
MA4
19:30 - 20:45
Stanis - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
MB1
19:45 - 21:00
DSW - AB
Trainer(s)
Camiel Ravesloot
Gijs Verhagen
Opmerkingen
MB3
19:30 - 20:45
Stanis - AB
Trainer(s)
Ruud Sprock
Opmerkingen
MB5
18:15 - 19:30
Stanis - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren C
MC1
17:15 - 18:15
Jansen - CD
Trainer(s)
Jan Paul Arts
Lise Bom
Opmerkingen
Junioren D
MD1
18:15 - 19:30
Jansen - AB
Trainer(s)
Emilie van Daal
Opmerkingen
MD2
17:00 - 18:15
Jansen - AB
Trainer(s)
Emelie van Rappard
Saar van Dijk
Opmerkingen
MD3
18:30 - 19:45
DSW - AB
Trainer(s)
Annabel den Hollander
Emma Rodts
Opmerkingen
MD5
18:15 - 19:30
Jansen - CD
Trainer(s)
Wouter Scholtens
Opmerkingen
Senioren
H1
19:30 - 21:00
R'burg
Trainer(s)
Dirk Wils
Eelko van Roon
Opmerkingen
H3
21:00 - 22:30
DSW - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H4
21:00 - 22:30
R'burg - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H5
21:00 - 22:30
R'burg - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
HJ1
21:00 - 22:30
Jansen - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
HJ2
21:00 - 22:30
Jansen - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
18:15 - 19:30
R'burg - AB
Trainer(s)
Lars Vermaat
Opmerkingen
Junioren B
JB1
18:15 - 19:30
R'burg - CD
Trainer(s)
Nathan Vink
Sina Wulder
Opmerkingen
Junioren C
JC3
18:15 - 19:30
Stanis - AB
Trainer(s)
Ruud Sprock
Opmerkingen
Junioren D
JD1
17:00 - 18:15
R'burg - AB
Trainer(s)
Konrad van den Ende
Opmerkingen
JD2
17:00 - 18:15
R'burg - CD
Trainer(s)
Christiaan Andriessen
John Klijsen
Opmerkingen
JD3
17:15 - 18:30
DSW - AB
Trainer(s)
Bram van den Nouweland
Opmerkingen
Overig
Kindergarden
15:00 - 17:00
R'burg
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining
16:00 - 17:00
DSW
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Joey Fontaine, Lisa Makkus, Wessel Andernach en Phine de Vette.
Keeperstraining
17:00 - 19:45
DSW - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Joey Fontaine, Lisa Makkus, Jelmer Zwiebel, Wessel Andernach, Phine de Vette en Edwin Bos.