Standen
Jongens A1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft JA1 5 11 3 2 0 20 8 0
2 Cartouche JA2 5 11 3 2 0 13 9 0
3 Leiden JA2 5 10 3 1 1 11 7 0
4 HDM JA2 5 9 3 0 2 13 8 0
5 Westland JA1 5 7 2 1 2 12 8 0
6 Klein Zwitserland JA2 5 6 2 0 3 9 7 0
7 Rijswijk JA2 5 3 1 0 4 4 15 0
8 Alecto JA1 5 0 0 0 5 5 25 0
  1e klasse 
Jongens A2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cartouche JA3 5 15 5 0 0 18 5 0
2 Alphen JA3 5 12 4 0 1 20 8 0
3 Pollux JA1 5 10 3 1 1 12 13 0
4 Ring Pass Delft JA2 5 7 2 1 2 9 14 0
5 HCRB JA1 5 6 2 0 3 9 12 0
6 Westland JA2 5 4 1 1 3 4 7 0
7 Zoetermeer JA2 5 4 1 1 3 6 12 0
8 Rotterdam JA3 5 0 0 0 5 10 17 0
  2e klasse 
Jongens B1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft JB1 10 30 10 0 0 68 11 0
2 Huizen JB1 10 19 6 1 3 26 16 0
3 Pinoké JB2 10 16 5 1 4 44 42 0
4 Cartouche JB2 10 14 4 2 4 31 34 0
5 Alkmaar JB1 10 5 1 2 7 21 54 0
6 Hurley JB2 10 2 0 2 8 10 43 0
  Landelijke Subtopklasse 
Jongens B2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft JB2 5 12 4 0 1 18 7 0
2 Leiden JB4 4 9 3 0 1 11 4 0
3 Alecto JB2 5 9 3 0 2 10 9 0
4 Kieviten JB1 4 6 2 0 2 15 8 0
5 Wateringse veld JB1 5 3 1 0 4 8 10 0
6 HDS JB2 5 3 1 0 4 3 27 0
  3e klasse 
Jongens C1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria JC1 10 28 9 1 0 65 5 0
2 Cartouche JC1 10 25 8 1 1 61 13 0
3 Rotterdam JC1 10 16 5 1 4 28 28 0
4 Ring Pass Delft JC1 10 11 3 2 5 14 22 0
5 Leonidas JC1 10 4 1 1 8 12 50 0
6 Berkel-Rodenrijs JC1 10 3 1 0 9 8 70 0
  Topklasse 
Jongens C2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cartouche JC3 5 15 5 0 0 26 2 0
2 Westland JC1 5 9 3 0 2 11 14 0
3 Ring Pass Delft JC2 5 8 2 2 1 13 9 0
4 Rijswijk JC2 5 4 1 1 3 9 14 0
5 Ypenburg JC2 5 4 1 1 3 6 19 0
6 Klein Zwitserland JC4 5 3 1 0 4 3 10 0
  2e klasse 
Jongens C3 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Evergreen JC1 5 13 4 1 0 31 6 0
2 Spijkenisse JC1 5 13 4 1 0 30 11 0
3 Ring Pass Delft JC3 5 6 2 0 3 19 16 0
4 HDS JC2 4 6 2 0 2 9 13 0
5 Berkel-Rodenrijs JC4 5 3 1 0 4 11 31 0
6 Forcial JC1 4 0 0 0 4 4 27 0
  3e klasse 
Meisjes A1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weesp MA1 4 9 3 0 1 8 4 0
2 Myra MA1 4 9 3 0 1 9 6 0
3 Ring Pass Delft MA1 4 7 2 1 1 7 4 0
4 Helmond MA1 4 7 2 1 1 7 5 0
5 HUDITO MA1 4 6 2 0 2 3 5 0
6 Houten MA1 4 5 1 2 1 6 5 0
7 MOP MA1 4 3 1 0 3 3 8 0
8 Soest MA1 4 0 0 0 4 1 7 0
  Landelijke Subtopklasse 
Meisjes A2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft MA2 5 15 5 0 0 40 3 0
2 Leiden MA5 5 12 4 0 1 14 9 0
3 Alphen MA4 4 6 2 0 2 17 11 0
4 Noordwijk MA5 4 6 2 0 2 6 23 0
5 Roomburg MA3 4 3 1 0 3 4 12 0
6 Alkemade MA2 4 3 1 0 3 4 15 0
7 Voorhout MA2 4 0 0 0 4 3 15 0
  4e klasse 
Meisjes A3 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forescate MA2 5 15 5 0 0 25 8 0
2 Craeyenhout MA2 5 15 5 0 0 12 4 0
3 Klein Zwitserland MA8 5 7 2 1 2 18 20 0
4 Ring Pass Delft MA3 5 6 2 0 3 9 7 0
5 HDM MA6 5 6 2 0 3 11 11 0
6 HGC MA3 4 3 1 0 3 8 15 0
7 Alecto MA3 4 3 1 0 3 4 14 0
8 Cartouche MA4 5 1 0 1 4 7 15 0
  3e klasse 
Meisjes A4 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forcial MA2 5 15 5 0 0 24 4 0
2 Ring Pass Delft MA4 5 12 4 0 1 7 6 0
3 Tempo '34 MA2 4 9 3 0 1 15 4 0
4 Ypenburg MA4 5 6 2 0 3 6 12 0
5 Rotterdam MA7 5 4 1 1 3 8 12 0
6 HUDITO MA4 5 4 1 1 3 5 13 0
7 Schiedam MA5 5 3 1 0 4 8 19 0
8 Berkel-Rodenrijs MA4 4 2 0 2 2 5 8 0
  4e klasse 
Meisjes A5 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HUDITO MA2 4 12 4 0 0 17 3 0
2 Schiedam MA2 4 9 3 0 1 17 5 0
3 Rotterdam MA4 4 9 3 0 1 19 8 0
4 Klein Zwitserland MA3 4 4 1 1 2 6 9 0
5 Ypenburg MA3 5 4 1 1 3 10 21 0
6 Zoetermeer MA5 5 3 1 0 4 10 21 0
7 Ring Pass Delft MA5 4 3 1 0 3 10 22 0
  4e klasse 
Meisjes B1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda MB1 10 23 7 2 1 26 11 0
2 Ommoord MB1 10 17 5 2 3 16 17 0
3 IJburg MB1 10 15 4 3 3 22 17 0
4 HGC MB1 10 14 4 2 4 19 19 0
5 Ring Pass Delft MB1 10 9 2 3 5 11 14 0
6 Derby MB1 10 6 2 0 8 8 24 0
  Landelijke Subtopklasse 
Meisjes B2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bleiswijk MB1 5 13 4 1 0 19 6 0
2 Ring Pass Delft MB2 5 11 3 2 0 23 6 0
3 Ommoord MB2 5 8 2 2 1 13 7 0
4 Westland MB2 5 6 2 0 3 20 15 0
5 Rotterdam MB5 5 4 1 1 3 8 14 0
6 Berkel-Rodenrijs MB6 5 0 0 0 5 0 35 0
  3e klasse 
Meisjes B3 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Cartouche MB4 5 15 5 0 0 28 3 0
2 Zoetermeer MB4 5 12 4 0 1 19 8 0
3 Ring Pass Delft MB3 5 9 3 0 2 9 9 0
4 Voorhout MB3 5 6 2 0 3 7 23 0
5 Alphen MB4 5 3 1 0 4 8 10 0
6 Klein Zwitserland MB6 5 0 0 0 5 1 19 0
  3e klasse 
Meisjes B4 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Roomburg MB4 5 15 5 0 0 20 4 0
2 Ypenburg MB3 5 12 4 0 1 21 6 0
3 HDS MB3 5 9 3 0 2 17 14 0
4 Craeyenhout MB4 5 6 2 0 3 11 19 0
5 Klein Zwitserland MB9 5 3 1 0 4 10 23 0
6 Ring Pass Delft MB4 5 0 0 0 5 6 19 0
  4e klasse 
Meisjes B5 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne MB3 5 15 5 0 0 21 2 0
2 Forcial MB2 5 9 3 0 2 15 13 0
3 HUDITO MB3 5 7 2 1 2 14 9 0
4 Wateringse veld MB3 5 5 1 2 2 12 17 0
5 Ring Pass Delft MB5 5 4 1 1 3 8 23 0
6 Feijenoord MB2 5 3 1 0 4 8 14 0
  5e klasse 
Meisjes B6 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HGC MB7 5 13 4 1 0 42 8 0
2 Ring Pass Delft MB6 5 11 3 2 0 21 6 0
3 Wateringse veld MB4 5 8 2 2 1 24 15 0
4 Klein Zwitserland MB7 5 6 2 0 3 28 13 0
5 Zoetermeer MB8 5 4 1 1 3 4 16 0
6 HDS MB5 5 0 0 0 5 0 61 0
  6e klasse 
Meisjes C1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam MC1 10 25 8 1 1 39 12 0
2 Ring Pass Delft MC1 10 23 7 2 1 42 17 0
3 Craeyenhout MC1 10 18 6 0 4 22 21 0
4 Victoria MC1 10 16 5 1 4 27 18 0
5 Berkel-Rodenrijs MC1 10 6 2 0 8 10 42 0
6 Schiedam MC1 10 0 0 0 10 13 43 0
  Topklasse 
Meisjes C2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ypenburg MC1 5 13 4 1 0 17 2 0
2 Westland MC1 5 12 4 0 1 31 8 0
3 HDS MC1 5 6 1 3 1 8 14 0
4 Pijnacker MC1 5 4 1 1 3 10 18 0
5 Craeyenhout MC2 5 4 1 1 3 9 17 0
6 Ring Pass Delft MC2 5 3 1 0 4 9 25 0
  1e klasse 
Meisjes C3 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland MC7 5 15 5 0 0 13 4 0
2 HDS MC2 5 10 3 1 1 11 7 0
3 Westland MC3 5 9 3 0 2 11 10 0
4 Ring Pass Delft MC3 5 6 2 0 3 12 11 0
5 Craeyenhout MC4 5 4 1 1 3 9 9 0
6 Cartouche MC4 5 0 0 0 5 6 21 0
  3e klasse 
Meisjes C4 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland MC8 5 12 4 0 1 29 7 0
2 HDS MC3 5 12 4 0 1 27 11 0
3 Ring Pass Delft MC4 5 10 3 1 1 25 8 0
4 Craeyenhout MC5 5 7 2 1 2 16 13 0
5 Wateringse veld MC5 5 3 1 0 4 15 18 0
6 Cartouche MC7 5 0 0 0 5 3 58 0
  4e klasse 
Meisjes C5 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft MC5 5 13 4 1 0 19 5 0
2 Roomburg MC5 5 9 2 3 0 9 5 0
3 Craeyenhout MC6 5 7 2 1 2 17 17 0
4 Ypenburg MC4 5 7 2 1 2 9 9 0
5 HDM MC6 5 6 2 0 3 17 12 0
6 Wateringse veld MC6 5 0 0 0 5 6 29 0
  5e klasse 
Meisjes C6 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Forcial MC1 5 15 5 0 0 47 5 0
2 Pijnacker MC3 5 12 4 0 1 18 19 0
3 Berkel-Rodenrijs MC4 5 9 3 0 2 17 9 0
4 Westland MC5 5 4 1 1 3 7 26 0
5 Ypenburg MC6 5 3 1 0 4 7 20 0
6 Ring Pass Delft MC6 5 1 0 1 4 8 25 0
  4e klasse 
Meisjes C7 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schiedam MC3 5 15 5 0 0 30 6 0
2 Wateringse veld MC3 5 12 4 0 1 19 12 0
3 Schoonhoven MC2 5 9 3 0 2 18 13 0
4 Ring Pass Delft MC7 5 6 2 0 3 12 13 0
5 Forcial MC3 5 1 0 1 4 5 22 0
6 HUDITO MC3 5 1 0 1 4 7 25 0
  4e klasse