Standen
Dames 1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde D1 6 16 5 1 0 12 4 0
2 QZ D1 6 13 4 1 1 10 4 0
3 Almere D1 6 13 4 1 1 9 4 0
4 Alliance D1 6 10 3 1 2 11 7 0
5 Xenios D1 6 10 3 1 2 12 9 0
6 Rood-Wit D1 6 8 2 2 2 8 12 0
7 Oss D1 6 7 2 1 3 10 13 0
8 Cartouche D1 6 7 2 1 3 8 11 0
9 Schiedam D1 6 5 1 2 3 11 14 0
10 Union D1 6 5 1 2 3 6 9 0
11 Amstelveen D1 6 3 1 0 5 6 13 0
12 Ring Pass Delft D1 6 3 0 3 3 10 13 0
  Overgangsklasse 
Dames 1 Cup 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria D1 1 3 1 0 0 7 1 0
2 hdm D1 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Klein Zwitserland D1 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Rotterdam D1 1 3 1 0 0 2 1 0
5 HGC D1 1 0 0 0 1 1 2 0
6 Leonidas D1 1 0 0 0 1 1 2 0
7 Leiden D1 1 0 0 0 1 0 4 0
8 Ring Pass Delft D1 1 0 0 0 1 1 7 0
  Goldcup - KO 
Dames 2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft D2 6 16 5 1 0 18 8 0
2 Rotterdam D2 6 15 5 0 1 24 4 0
3 Craeyenhout D2 6 13 4 1 1 16 11 0
4 Kampong D3 6 13 4 1 1 13 9 0
5 Alliance D2 6 10 3 1 2 8 10 0
6 AMVJ D2 6 8 2 2 2 15 12 0
7 Alecto D3 6 7 2 1 3 12 20 0
8 HBS D2 6 7 2 1 3 11 19 0
9 Pinoké D3 6 6 2 0 4 9 13 0
10 Leonidas D3 6 4 1 1 4 7 13 0
11 Almere D2 6 3 1 0 5 12 18 0
12 Groen-Geel D2 6 1 0 1 5 9 17 0
  Reserve Overgangsklasse 
Dames 3 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Roomburg D2 6 15 5 0 1 23 6 0
2 Cartouche D2 6 14 4 2 0 13 6 0
3 HGC D2 6 12 4 0 2 31 18 0
4 Leonidas D5 6 12 4 0 2 15 8 0
5 HUDITO D3 6 11 3 2 1 14 7 0
6 Pollux D2 6 9 3 0 3 13 14 0
7 Westland D2 6 9 3 0 3 13 20 0
8 Victoria D4 6 7 2 1 3 12 14 0
9 Ring Pass Delft D3 6 6 2 0 4 13 16 0
10 hdm D3 6 6 2 0 4 12 16 0
11 Klein Zwitserland D3 6 4 1 1 4 4 23 0
12 Leiden D4 6 0 0 0 6 4 19 0
  Reserve 1e klasse 
Dames 4 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria D5 5 13 4 1 0 12 3 0
2 DSHC D3 5 12 4 0 1 14 8 0
3 Rijswijk D2 5 12 4 0 1 11 9 0
4 Leonidas D9 5 9 3 0 2 15 11 0
5 Ring Pass Delft D4 5 9 3 0 2 12 9 0
6 Schiedam D3 5 9 3 0 2 11 8 0
7 Craeyenhout D4 5 7 2 1 2 10 8 0
8 Dopie D2 5 5 1 2 2 9 8 0
9 Groen-Geel D4 5 3 1 0 4 8 12 0
10 HUDITO D4 5 3 1 0 4 8 14 0
11 HDS D3 5 3 1 0 4 4 10 0
12 Roomburg D5 5 3 1 0 4 6 20 0
  2e klasse 
Dames 5 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas D10 5 15 5 0 0 15 3 0
2 Ommoord D2 5 15 5 0 0 12 3 0
3 Victoria D6 5 12 4 0 1 21 6 0
4 Schiedam D4 5 12 4 0 1 22 9 0
5 Dordrecht D2 5 7 2 1 2 11 10 0
6 Ring Pass Delft D5 5 7 2 1 2 8 10 0
7 Pijnacker D2 5 6 2 0 3 15 11 0
8 Rotterdam D4 5 6 2 0 3 10 20 0
9 Groen-Geel D5 5 4 1 1 3 11 10 0
10 Derby D2 5 4 1 1 3 7 14 0
11 Spijkenisse D2 5 0 0 0 5 6 21 0
12 DSHC D4 5 0 0 0 5 2 23 0
  2e klasse 
Dames 6 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spijkenisse D3 5 15 5 0 0 28 3 0
2 Ring Pass Delft D6 5 12 4 0 1 15 6 0
3 Victoria D9 5 12 4 0 1 9 5 0
4 Dordrecht D3 5 11 3 2 0 7 4 0
5 Derby D3 5 9 3 0 2 17 5 0
6 HUDITO D6 5 8 2 2 1 5 3 0
7 Rotterdam D5 5 6 2 0 3 16 11 0
8 Barendrecht D2 5 6 2 0 3 7 16 0
9 Schiedam D8 5 4 1 1 3 5 9 0
10 Pijnacker D3 5 4 1 1 3 6 18 0
11 Leonidas D20 5 0 0 0 5 7 18 0
12 Leonidas D19 5 0 0 0 5 2 26 0
  3e klasse 
Dames Jong 1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria DJ2 4 12 4 0 0 27 1 0
2 Klein Zwitserland DJ1 4 9 3 0 1 14 6 0
3 Ypenburg DJ1 4 6 2 0 2 10 15 0
4 Wateringse veld DJ1 4 3 1 0 3 6 21 0
5 Dopie DJ2 4 0 0 0 4 2 16 0
  2e klasse 
Dames Jong 2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ypenburg DJ2 5 15 5 0 0 20 2 0
2 HUDITO DJ1 5 10 3 1 1 11 10 0
3 Scoop Delft DJ1 5 9 3 0 2 7 7 0
4 DSHC DJ1 5 4 1 1 3 8 16 0
5 Dopie DJ1 5 3 1 0 4 11 13 0
6 Ring Pass Delft DJ2 5 2 0 2 3 5 14 0
  2e klasse 
Dames Jong 3 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leiden DJ2 5 15 5 0 0 29 7 0
2 Ring Pass Delft DJ3 5 10 3 1 1 20 13 0
3 Westland DJ1 5 10 3 1 1 18 16 0
4 Victoria DJ8 5 6 2 0 3 11 13 0
5 Evergreen DJ1 5 3 1 0 4 8 18 0
6 Wateringse veld DJ2 5 0 0 0 5 4 23 0
  3e klasse 
Dames Jong 4 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ring Pass Delft DJ4 5 13 4 1 0 35 10 0
2 Delfshaven DJ1 5 11 3 2 0 17 8 0
3 Leiden DJ15 5 9 3 0 2 24 16 0
4 Rijswijk DJ2 5 4 1 1 3 13 19 0
5 HUDITO DJ4 5 3 1 0 4 5 23 0
6 Westland DJ2 5 3 1 0 4 5 23 0
  4e klasse 
Dames Veteranen A 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam D30C 5 12 4 0 1 19 7 0
2 Westland D30A 5 10 3 1 1 20 6 0
3 Rijswijk D30A 5 10 3 1 1 16 6 0
4 Victoria D30D 5 9 3 0 2 15 9 0
5 IJssel D30A 5 9 3 0 2 10 7 0
6 Cartouche D30C 5 9 3 0 2 9 8 0
7 Ring Pass Delft D30A 5 9 3 0 2 7 8 0
8 hdm D30D 5 7 2 1 2 8 13 0
9 Alecto D30B 5 6 2 0 3 9 11 0
10 Nieuwkoop D30A 5 6 2 0 3 5 9 0
11 Roomburg D30B 5 1 0 1 4 3 25 0
12 HUDITO D30B 5 0 0 0 5 4 16 0
  2e klasse 
Dames Veteranen Dinsdag 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Roomburg DDA 5 12 4 0 1 26 9 0
2 Voorhout DDA 5 9 3 0 2 12 7 0
3 Berkel-Rodenrijs DDA 6 8 2 2 2 10 11 0
4 Ring Pass Delft DDA 5 7 2 1 2 11 21 0
5 Leonidas DDA 4 6 2 0 2 7 8 0
6 Victoria DDC 5 1 0 1 4 6 16 0
  1e klasse 
Heren 1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Push H1 6 16 5 1 0 14 7 0
2 Leonidas H1 6 14 4 2 0 13 5 0
3 Huizen H1 6 12 4 0 2 17 11 0
4 Ring Pass Delft H1 6 12 4 0 2 15 10 0
5 Reigers H1 6 9 3 0 3 18 10 0
6 Hilversum H1 6 9 3 0 3 15 15 0
7 Zwolle H1 6 9 3 0 3 15 15 0
8 Naarden H1 6 7 2 1 3 14 16 0
9 Breda H1 6 5 1 2 3 12 17 0
10 Xenios H1 6 4 1 1 4 10 17 0
11 Alecto H1 6 4 1 1 4 9 23 0
12 Helmond H1 6 2 0 2 4 9 15 0
  Overgangsklasse 
Heren 1 Cup 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rotterdam H1 1 3 1 0 0 4 0 0
2 hdm H1 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Klein Zwitserland H1 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Cartouche H1 1 3 1 0 0 2 0 0
5 Ring Pass Delft H1 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Victoria H1 1 0 0 0 1 1 3 0
7 HGC H1 1 0 0 0 1 0 2 0
8 Berkel-Rodenrijs H1 1 0 0 0 1 0 4 0
  Goldcup - KO 
Heren 2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria H2 6 16 5 1 0 25 9 0
2 Hurley H3 6 15 5 0 1 32 11 0
3 Fletiomare H2 5 15 5 0 0 20 3 0
4 Amsterdam H5 5 12 4 0 1 19 6 0
5 Amsterdam H8 6 8 2 2 2 16 13 0
6 Rood-Wit H2 6 7 2 1 3 12 12 0
7 VVV H2 6 7 2 1 3 9 13 0
8 Ring Pass Delft H2 6 7 2 1 3 12 19 0
9 Pinoké H3 6 5 1 2 3 11 13 0
10 Leiden H2 6 5 1 2 3 8 15 0
11 Qui Vive H2 6 3 1 0 5 14 24 0
12 HIC H2 6 0 0 0 6 3 43 0
  Reserve Overgangsklasse 
Heren 3 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas H3 6 18 6 0 0 23 5 0
2 Roomburg H2 6 15 5 0 1 33 7 0
3 Zoetermeer H2 6 12 4 0 2 22 18 0
4 Leonidas H6 6 12 4 0 2 15 16 0
5 Kampong H6 6 10 3 1 2 12 12 0
6 Cartouche H3 6 9 3 0 3 15 17 0
7 Groen-Geel H2 6 8 2 2 2 8 9 0
8 Alecto H2 6 7 2 1 3 19 14 0
9 Leiden H3 6 6 2 0 4 11 14 0
10 Klein Zwitserland H3 6 5 1 2 3 9 15 0
11 Phoenix H2 6 3 1 0 5 14 20 0
12 Ring Pass Delft H3 6 0 0 0 6 11 45 0
  Reserve 1e klasse 
Heren 4 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Groen-Geel H3 6 16 5 1 0 12 5 0
2 HUDITO H2 6 15 5 0 1 18 6 0
3 Berkel-Rodenrijs H2 6 15 5 0 1 19 10 0
4 Rotterdam H3 6 13 4 1 1 13 9 0
5 DSHC H2 6 12 4 0 2 17 14 0
6 Cartouche H4 6 6 2 0 4 16 13 0
7 Leonidas H4 6 6 2 0 4 13 17 0
8 HDS H2 6 6 2 0 4 9 15 0
9 Victoria H3 6 5 1 2 3 12 18 0
10 Schiedam H3 6 4 1 1 4 10 14 0
11 Ring Pass Delft H4 6 4 1 1 4 14 20 0
12 Barendrecht H2 6 3 1 0 5 5 17 0
  Reserve 1e klasse 
Heren 5 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen H2 5 15 5 0 0 18 7 0
2 Rotterdam H4 5 13 4 1 0 29 6 0
3 Pijnacker H2 5 12 4 0 1 22 14 0
4 Schiedam H5 5 10 3 1 1 12 4 0
5 Leiden H4 5 9 3 0 2 11 9 0
6 Leonidas H10 5 8 2 2 1 19 14 0
7 HUDITO H5 5 6 2 0 3 15 16 0
8 Alecto H3 5 6 2 0 3 12 17 0
9 Dopie H2 5 5 1 2 2 8 12 0
10 Ring Pass Delft H5 5 1 0 1 4 7 19 0
11 HGC H3 5 1 0 1 4 6 21 0
12 Victoria H5 5 0 0 0 5 9 29 0
  2e klasse 
Heren 6 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DSHC H8 5 15 5 0 0 31 8 0
2 Feijenoord H3 5 13 4 1 0 13 1 0
3 Scoop Delft H3 5 13 4 1 0 9 4 0
4 Evergreen H1 5 10 3 1 1 12 4 0
5 Groen-Geel H11 5 9 3 0 2 9 15 0
6 Pijnacker H4 5 8 2 2 1 14 9 0
7 Ring Pass Delft H6 5 7 2 1 2 15 11 0
8 Roomburg H5 5 6 2 0 3 10 18 0
9 Leiden H9 5 2 0 2 3 5 12 0
10 Leonidas H24 5 1 0 1 4 7 20 0
11 Delfshaven H2 5 1 0 1 4 3 16 0
12 Victoria H8 5 0 0 0 5 2 12 0
  4e klasse 
Heren Jong 1 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijswijk HJ1 4 12 4 0 0 45 3 0
2 Victoria HJ2 5 12 4 0 1 27 15 0
3 Ring Pass Delft HJ1 5 6 2 0 3 10 20 0
4 Leiden HJ1 4 3 2 0 2 11 8 3
5 DSHC HJ1 5 3 1 0 4 6 20 0
6 Westland HJ1 5 3 1 0 4 4 37 0
  1e klasse 
Heren Jong 2 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas HJ1 5 12 4 0 1 21 11 0
2 Klein Zwitserland HJ1 5 9 4 0 1 30 10 3
3 Dopie HJ2 5 9 3 0 2 16 12 0
4 Dopie HJ3 5 6 2 0 3 9 13 0
5 Ommoord HJ1 5 3 1 0 4 4 18 0
6 Ring Pass Delft HJ2 5 3 1 0 4 10 26 0
  2e klasse 
Heren Veteranen A 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA H35A 6 12 4 0 2 13 9 0
2 Cartouche H35A 6 9 3 0 3 13 11 0
3 Amsterdam H35B 6 8 2 2 2 11 9 0
4 Ring Pass Delft H35A 5 8 2 2 1 9 7 0
5 Roomburg H35A 5 8 2 2 1 10 9 0
6 Victoria H35A 5 7 2 1 2 10 8 0
7 hdm H35B 5 7 2 1 2 13 12 0
8 hdm H35A 5 7 2 1 2 10 12 0
9 Kikkers H35A 6 7 2 1 3 12 18 0
10 Schiedam H35A 5 6 2 0 3 7 10 0
11 Bloemendaal H35B 6 5 1 2 3 8 11 0
  Overgangsklasse 35+ 
Heren Veteranen B 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDS H35A 4 12 4 0 0 50 0 0
2 HUDITO H35B 5 12 4 0 1 21 12 0
3 hdm H35F 5 9 3 0 2 19 8 0
4 Rijswijk H35B 5 9 3 0 2 15 8 0
5 Ring Pass Delft H35B 4 9 3 0 1 7 7 0
6 HDS H35B 5 7 2 1 2 6 16 0
7 Klein Zwitserland H35F 4 5 1 2 1 3 4 0
8 Cartouche H35E 5 4 1 1 3 4 11 0
9 Pijnacker H35B 4 3 1 0 3 4 16 0
10 Ypenburg H35A 5 3 1 0 4 5 32 0
11 Groen-Geel H35B 4 0 0 0 4 1 21 0
  3e klasse