Ring Pass Delft
Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 15 dec -  zon 16 dec -  woe 19 dec -  zat 22 dec -  zat 5 jan - 

laat schema zien voor

15 december | Zaal Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ME01 zaal 40649 HC Schiedam M8E2 20 13:10 14:00 SCHIEDAM
Let op: Uittenue mee!   
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
ME01 zaal 40559 R.G.H.C. Tempo '34 M8E1 20 13:50 14:40 SCHIEDAM
Willem-Alexander hal
Zoomweg 2
3123EP SCHIEDAM
hal: Veld 1
ME02 zaal 41641 HC Alphen M8E2 5 12:15 12:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
ME02 zaal 41747 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E3 5 10:55 11:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
ME03 zaal 41105 D.H.C. Hudito M8E3 24 15:15 16:10 ROTTERDAM
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
ME03 zaal 40992 Hockey Club Rotterdam M8E5 24 15:55 16:50 ROTTERDAM
Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
ME05 zaal 38127 HC Delfshaven M8E1 22 15:25 16:20 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
ME05 zaal 38023 HV Westland M8E4 22 14:45 15:40 ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
ME07 zaal 41819 MHC Voorhout ME5 5 10:15 10:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
ME07 zaal 37236 Mixed Hockeyclub Zoetermeer ME12 5 08:55 09:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
ME08 zaal 39749 HC Pijnacker ME7 5 10:15 10:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
ME08 zaal 39657 Goudse MHC ME6 5 08:55 09:30 DELFT
Let op: Uittenue mee!   
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
ME09 zaal 38765 Hockey Club Rotterdam ME21 22 13:25 14:20 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
ME09 zaal 38541 Mixed Hockeyclub Zoetermeer ME13 22 12:45 13:40 ROTTERDAM
West, Sportcentrum
Spaanseweg 2-4
3028HW ROTTERDAM
hal: Veld 1
ME10 zaal 37899 R.H.V. Leonidas ME14 29 08:30 09:30 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
ME10 zaal 38006 Schoonhovense MHC ME3 29 09:10 10:10 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
ZAALBLOK 45189 ZAAL Catwijck MC1 - Klein Zwitserland MC3 5 14:05 14:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
ZAALBLOK 48107 ZAAL Leiden MB7 - Klein Zwitserland MB8 5 14:05 14:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
ZAALBLOK 46090 ZAAL Westland JB1 - HCRB JB1 5 14:05 14:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
ZAALBLOK 41820 ZAAL Voorhout ME5 - Zoetermeer ME12 5 10:05 10:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41532 ZAAL Zoetermeer M8E3 - Alphen M8E2 5 12:05 12:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
ZAALBLOK 39547 ZAAL Gouda ME6 - Pijnacker ME7 5 10:05 10:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
ZAALBLOK 49709 ZAAL hdm MA12 - HGC MA12 5 16:05 16:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47331 ZAAL Rapid MB5 - Gouda MB5 5 16:05 16:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
JE1 zaal 40380 Klein Zwitserland J8E1 30 08:40 09:40 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
JE1 zaal 40267 HV Victoria J8E1 30 08:00 09:00 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
JE3 zaal 40918 Hockey Club Rotterdam J8E5 25 11:55 12:50 BERGSCHENHOEK
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
JE3 zaal 41031 HV Victoria J8E3 25 11:15 12:10 BERGSCHENHOEK
Zijde, Sporthal De
De Zijde 1
2662EB BERGSCHENHOEK
hal: Veld 1
JE4 zaal 40142 V.M.H.C. CARTOUCHE JE6 18 10:00 10:50 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
JE4 zaal 39921 Hockey Club Rotterdam JE6 18 09:20 10:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld B
JE5 zaal 38613 HC Capelle JE2 5 09:35 10:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
JE5 zaal 38821 HC Ypenburg JE4 5 10:15 10:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2

15 december | Zaal Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 zaal 30502 HGC MA1 30 16:10 17:10 ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH1
MA1 zaal 30506 HV Victoria MA1 30 14:10 15:10 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: TSH1
MA12 zaal 49610 HGC MA12 5 14:55 15:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
MA12 zaal 49359 hdm MA12 5 16:15 16:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
MB1 zaal 46771 LOHC MB1 18 17:20 18:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
MB1 zaal 46817 V.M.H.C. CARTOUCHE MB1 18 18:00 18:50 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
MB3 zaal 48160 Klein Zwitserland MB8 5 14:15 14:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
MB3 zaal 48202 LOHC MB7 5 12:55 13:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 4
MB4 zaal 46497 D.H.C. Hudito MB4 13 12:05 12:50 SCHIPLUIDEN
Post-Kogeko Sporthal
Tiendweg 1A
2636HH SCHIPLUIDEN
hal: Veld 1
MB4 zaal 46559 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB7 13 11:25 12:10 SCHIPLUIDEN
Post-Kogeko Sporthal
Tiendweg 1A
2636HH SCHIPLUIDEN
hal: Veld 1
MB5 zaal 47373 G.H.C. RAPID MB5 5 14:55 15:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
MB5 zaal 47434 Goudse MHC MB5 5 16:15 16:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
MC2 zaal 45243 Klein Zwitserland MC3 5 12:55 13:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
MC2 zaal 45286 Catwijck MC1 5 14:15 14:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 2
MC5 zaal 43915 OMHC MC6 29 13:50 14:50 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
MC5 zaal 43982 HV Victoria MC6 29 13:10 14:10 ROTTERDAM
Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
JB1 zaal 46121 HCRB JB1 5 14:15 14:50 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
JB1 zaal 46106 HV Westland JB1 5 12:55 13:30 DELFT
Let op: Uittenue mee!   
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 3
JB12 zaal 46050 HGC JB12 15 13:55 14:40 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
JB12 zaal 46066 HC Ypenburg JB12 15 14:35 15:20 'S-GRAVENHAGE
Leidschenveen, Sporthal
Vaz Diasdreef 20
2492JL 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
JB2 zaal 46409 Hockeyclub Barendrecht JB1 35 14:25 15:30 BARENDRECHT
Waterpoort, Sporthal de
Middeldijkerplein 9
2993DL BARENDRECHT
hal: Veld 1
JB2 zaal 46376 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JB2 35 15:05 16:10 BARENDRECHT
Waterpoort, Sporthal de
Middeldijkerplein 9
2993DL BARENDRECHT
hal: Veld 1
JB3 zaal 45766 HDS JB2 17 12:00 12:50 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
JB3 zaal 45792 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB2 17 11:20 12:10 POELDIJK
Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
JC12 zaal 43516 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JC12 5 12:55 13:30 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1
JC12 zaal 43530 HC Ypenburg JC12 5 13:35 14:10 DELFT
RingPass Hockey Dome
Westblok 1
2614VE DELFT
hal: Veld 1


 
 
Instagram