28-05-2017 |

Ring Pass JB1 Kampioen Super B




JB1 heeft een fantastische prestatie neergezet. Door de 6-2 winst vorige week in en tegen Maastricht en het verlies van een directe concurrent was het kampioenschap in de Super B klasse al een feit. Na de zaalcompetitie werd het duidelijk dat de strijd tussen drie ploegen zou gaan in deze poule. Naast Ring Pass draaiden Houten en Phoenix mee aan kop. Na de winterstop werd het verschil gemaakt door de jongens door de twee overgebleven concurrenten, Houten en Phoenix, te verslaan. Met een kleine voorsprong werd de laatste fase van de competitie op een geweldige manier doorlopen.




De laatste competitiewedstrijd werd gespeeld tegen Houten JB1. Voor deze ploeg stond er nog plaatsing voor de landelijke finaledag Super B op het spel, een punt was genoeg om Phoenix voor te blijven. Maar als kersverse kampioensploeg met veel ouders op de tribune heb je een sportieve plicht! In de vier kwarten die gespeeld werden in verband met de hoge temperaturen, werd er overtuigend gewonnen met 6-1. Waarna de bloemen en de taart aangerukt konden worden.




Het seizoen is nog niet ten einde. Op 10 juni spelen we de finaledag Super B in Amsterdam. Maar eerst in het Pinksterweekend een super gezellig internationaal toernooi in Eindhoven. Fantastisch gedaan jongens!