29-05-2017 |
Even bijpraten met de voorzitter
De tijd gaat snel en er gebeurt heel veel…… ach, u voelt het al aankomen; een slap excuus dat het eigenlijk te lang geleden is, sinds mijn vorige column. Maar dat er veel gebeurt, is wel een feit en ik zal mij voor nu dan ook beperken tot een aantal onderwerpen, om u kort bij te praten.
Aan het einde van het seizoen wordt gestart met de vervanging van ons tweede veld, waarin tegelijkertijd de voorzieningen voor de Blaashal worden aangelegd. De gemeente heeft inmiddels de vergunning afgegeven en daarmee is de wettelijke bezwaarperiode ingegaan. Voor zover wij kunnen overzien, is er één bezwaarschrift binnengekomen, waarop ook is gereageerd door de Gemeente. Alle voorzieningen om de hal te plaatsen worden genomen en een werkgroep, onder aanvoering van Bert de Wit, organiseert alles rondom de ingebruikname van de Blaashal.
U hebt 31 mei a.s. vanaf 19.30 uur toch wel vrijgehouden in uw agenda? Dan is er weer een Algemene Ledenvergadering. Ik ga kort terugkijken, ook hoe ik persoonlijk de afgelopen zes maanden heb ervaren. Wij kijken ook vooruit, nemen u mee door de begroting en de nieuwe contributie wordt vastgesteld. Wij willen graag uw mening over een nieuw systeem van trainingen bemensen, waarbij ook de onderlinge betrokkenheid verder wordt versterkt. Kortom, hartstikke interessante onderwerpen en het zou mooi zijn als de zaal vol zit.
Een datum om ook te onthouden is 9 juli 2017, want dan vieren onze Vrienden hun tweede lustrum. De Stichting Vrienden van Ring Pass is in 2007 opgericht en heeft sindsdien al heel veel aan onze vereniging geschonken. Op de website vindt u alle informatie en als u daar dan toch bent….. sluit u aan als Vriend van Ring Pass en word lid. Uiteraard ga ik dat op 9 juli nog persoonlijk doen, maar ik wil onze Vrienden bij deze al van harte feliciteren en danken voor hun bijdragen aan onze club.
De komende, relatief rustige, maanden ga ik gebruiken om eens goed naar de structuur van de vereniging te kijken. Ik gebruik daar zeker ook de input voor die ik uit de vele gesprekken met leden en vrijwilligers kreeg. Verschillende commissies moeten weer op sterkte komen en daarvoor hebben wij veel goede enthousiaste vrijwilligers nodig. Wij gaan daar kandidaten voor benaderen maar u kunt natuurlijk altijd zelf contact met mij opnemen.
Tot slot, wil ik het met u hebben over winnen en verliezen. Binnen onze club kunnen wij weer een heleboel kampioenen huldigen, en op alle niveaus. Dat is super en onze kampioenen kunnen rekenen op alle aandacht en felicitaties. Maar soms gaat het niet zoals wij willen en wordt er niet gewonnen, maar degradeert een team zelfs. En of dat team nu op een hoger niveau speelt of een meer recreatief, maakt helemaal niks uit. In beide gevallen balen de spelers als een stekker, want niemand in de sport wil verliezen.
Maar... ook die teams verdienen onze aandacht en steun, juist die teams misschien wel. Want winnen doe je met elkaar… dan verliezen ook!
Tot snel maar weer….
Peter van Haagen